ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ АСУ ТП

Гарантійне обслуговування систем автоматизації та диспетчеризації від Автоматехком здійснюється безкоштовно на протязі 12 місяців від дати впровадження проекту, зафіксованого в актах виконаних робіт. Може здійснюватися в режимі он-лайн у вигляді консультацій або змін у програмному забезпеченні, або, у разі потреби, відвідування фахівцем об'єкта для вирішення всіх необхідних питань.

Гарантія Автоматехком не поширюється на обладнання та програмне забезпечення, яке постачається іншою компанією, а також не поширюється на пристрої, змінені або замінені Замовником. Звертаємо увагу, що зміна чи доповнення до проекту, що тягне за собою додаткову роботу з програмування SCADA або ПЛК, не входить у гарантійне обслуговування системи, а реалізовується у вигляді окремої роботи, оформленої додатковою угодою до проекту.

Гарантія не поширюється на механічні пошкодження, які виникли внаслідок неправильного використання. Гарантія не поширюється на пошкодження, спричинені внаслідок грозових розрядів, перенапруги або затоплення.

По завершенні 12-ти місячного гарантійного терміну може бути оформлено постгарантійне обслуговування у вигляді платної технічної підтримки. Умови та способи надання постгарантійного обслуговування обумовлюються з кожним клієнтом індивідуально.

Гарантійне обслуговування систем автоматизації
Гарантійне обслуговування систем диспетчеризації
Гарантія на програмування SCADA та ПЛК