ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА ПРОЕКТІВ АСУ ТП

Впровадження проекту з автоматизації та диспетчеризації підприємства передбачає постійну співпрацю із Замовником після пусконалагодження та дослідної експлуатації. Технологія виробничого процесу – це нескінченний потік змін умов та вимог, тому завжди важливо зберігати зворотний зв'язок із клієнтом щодо технічної підтримки та обслуговування системи.

Після впровадження проектів автоматизації та диспетчеризації виробництва Автоматехком здійснює техпідтримку для всіх своїх клієнтів.

За наявності в штаті інженерів-програмістів або співробітників, які пройшли розширений курс навчання SCADA Trace Mode, технічна підтримка проектів АСУ ТП реалізується в режимі он-лайн у рамках консультації. Для цього достатньо надіслати проект на e-mail: asu@automatech.com.ua та описати побажання чи проблему. Наші інженери внесуть зміни та проконсультують з чинного питання. Також можлива додаткова зміна проекту за незначних тимчасових витрат. Цей вид технічної підтримки надається безкоштовно та доступний у режимі 24/7.

Інший варіант техпідтримки можливий в рамках умов підписаного договору та передбачає виконання додаткових робіт з розробки програмного забезпечення або підтримку WEB-додатку (сайту). Пропонується на платній основі у вигляді щомісячної абонентської оплати.

Умови техпідтримки зазначаються у договорі та всі вимоги обумовлюються індивідуально, враховуючи специфіку виробництва та технічних умов проекту.

Програмування SCADA. Техпідтримка
Технічна підтримка автоматизації та диспетчеризації виробництва