WEB-додатки

Для кожного виробника обладнання або компанії, що надає різні сфери послуг, дуже важливо підтримувати зв'язок з клієнтами, які скористалися її послугами. Замовнику у свою чергу важливо у разі необхідності отримати оперативну та необхідну інформацію про обладнання.

Для такого зв'язку Виробник ↔ Обладнання (послуга) ↔ Замовник розробляється спеціалізований Web-портал, на якому зберігається вся інформація про обладнання, його робота в режимі он-лайн та стан параметрів. Також доступ до Web-порталу дозволяє здійснювати клієнту віддалене керування обладнанням.

Для виробників промислового обладнання є можливість контролювати в режимі on-line стан усіх своїх об'єктів.

ТОВ «АВТОМАТЕХКОМ» здійснює розробку систем диспетчерського контролю та управління WEB-серверами, що дозволяють реалізувати доступ до обладнання як виробника цього обладнання, так і користувачів у будь-якій точці світу.

Програмне забезпечення, що розробляється, складається з наступних програмних модулів:

  • Інтерфейс користувача – можливість реєстрації в режимі on-line будь-якого клієнта компанії, створення його особистого кабінету з прив'язкою до придбаного обладнання та доступу до функціонала, доступного лише даному користувачеві. Можлива платна передплата для доступу до певних сервісів.
  • Модуль обладнання - служба для обміну даними та контролю роботи польового обладнання.Дозволяє здійснити отримання інформації про стан об'єкта та показань усіх приладів (датчики температури, тиску, витрати тощо).Модуль обладнання прив'язаний до бази даних (БД) клієнтів та доступний клієнту, який його придбав.
  • Модуль WEB – містить БД користувачів (як кінцевих, так і партнерів виробника) та БД обладнання, що взаємодіють між собою в режимі on-line та контролюються адміністратором WEB-сервера.

ВИКОРИСТАННЯ:

Диспетчеризація обладнання за допомогою WEB
Дистанційне керування за допомогою сайту
Диспетчеризація обладнання on-line
Управління обладнанням за допомогою сайту