Автоматизація елеватора

Автоматизація елеваторів - необхідна процедура для контролю зерна, що відвантажується, і управління виконавчими механізмами і двигунами всієї установки.

Транспортування та зберігання зерна вимагає дотримання у жорстких рамках усіх технологічних параметрів та умов контролю за відвантаженням.

Контроль температури, вологості, маси та інших характеристик, а також керування приводами транспортерів дозволяє автоматизувати практично всі підрозділи елеваторів, серед яких виділяють наступні:

  • приймальне відділення
  • вагове відділення
  • первинне та вторинне очищення
  • відділення аспірації
  • складське відділення
  • відділення відвантаження
  • система конвеєрно-транспортерних механізмів

Збір даних з усіх відділень дозволяє здійснити диспетчеризацію всього процесу та диспетчерський контроль над відвантаженням кінцевої продукції.

Грамотне поєднання пристроїв АСУ, КВП та приводу спільно з програмним забезпеченням диспетчерського контролю та збору даних є головним інструментом технолога при експлуатації елеватора.

Для АСУ елеваторів та візуалізації техпроцесів застосовується SCADA Trace Mode. Величезний досвід застосування Trace Mode для автоматизації елеваторів у Європі ® виділяє дану SCADA серед решти у зазначеному сегменті сільськогосподарської галузі. Можлива побудова та реалізація системи з різними функціями: управління в режимі он-лайн, архівування даних (глибина архіву – необмежена), створення шаблонів документування, дублювання екранів візуалізації в кабінетах начальників цехів, головного інженера, директора компанії, що управляє, передача даних по WEB-протоколу. Зручна технологія автопобудови проекту дозволяє внести зміни до проекту будь-якого технолога без навичок програмування. У той же час, фахівці Автоматехком здійснюють в режимі он-лайн безкоштовну технічну підтримку впровадженого проекту. Також можлива платна передплата обслуговування всієї системи протягом будь-якого періоду часу.

З усіх питань звертайтесь за адресою asu@automatech.com.ua.

 

 

Автоматизація елеваторів
Диспетчеризація елеваторів
Управління транспортуванням зерна
АСУ елеватором