АВТОМАТИЗАЦІЯ ВАГОВОГО ОБЛАДНАННЯ

Виробничий цикл має особливість безперервного надходження сировини та постійного відвантаження готової продукції.

Сировина надходить на підприємство автомобільним та (або) залізничним транспортом і може переміщатися всередині підприємства за допомогою конвеєрів.

Постійний облік надходжень сировини на склад здійснюється за допомогою автомобільних ваг, залізничних ваг, конвеєрних ваг та ін. Враховуючи людський фактор у ручному режимі обробити всю інформацію неможливо, для цього існує система контролю та обліку даних вагового обладнання від Автоматехком.

Дані з усіх вагів на підприємстві надходять на єдиний сервер із записом даних з інтервалом від 0,5 секунд. Архів ведеться до 5 років (можливо і більше). Інформація може відображатися паралельно в режимі он-лайн на будь-якому ПК або іншому гаджеті та виводиться на будь-який структурний підрозділ підприємства - диспетчер цеху, начальник зміни, начальник цеху, головний інженер заводу, директор заводу, аж до профільного міністерства. У разі додатково застосовується Web-сервер Data Center.

У зв'язку з високою частотою надходження транспорту до цеху, для реалізації такої системи застосовується мікропроцесорна техніка з високою надійністю та швидкістю передачі даних. Інженери Автоматехком підбирають обладнання виходячи зі специфіки виробництва та вимог технологічного процесу. Основним параметром є швидкість передачі, у зв'язку з цим необхідна лише якісна техніка, що відповідає всім умовам виробництва.

ЗАСТОСУВАННЯ:

Для розробки та реалізації проекту виробник ваг не є важливим, т.я. вбудовані драйвери протоколів зв'язку в SCADA Trace Mode дозволяють адаптуватись до будь-якого обладнання. Замовник вибирає ваги виходячи зі свого бюджету та зручності роботи персоналу, а система диспетчеризації від Автоматехком здійснить передачу даних у будь-який пункт підприємства з необхідною точністю та швидкістю. Можлива також передача інформації на мобільні пристрої керівників та власників підприємства. На правильність вимірювання ваги АСУ не впливає, тому рекомендуємо вибирати від провідних виробників.

За консультацією звертайтесь на адресу asu@automatech.com.ua.

 

 

Автоматизація ваг
Диспетчеризація вагового відділення
Управління вагами