НАВЧАННЯ ПЕРСОНАЛУ ЗАМОВНИКА

Дослідна експлуатація проекту АСУ ТП супроводжується навчанням персоналу Замовника. Важливо розуміти, що системою управління користуються в першу чергу технологи, що не володіють мовами програмування, тому необхідно точно реалізувати структуру управління таким чином, щоб алгоритм дій був зрозумілим не тільки представникам спеціалістів. персоналу (програмісти, інженери з автоматизації тощо).

Після завершення проекту з впровадження системи управління та диспетчеризації промисловим чи господарським об'єктом фахівці Автоматехком готують та надають Замовнику такі документи:

  • Посібник користувача – повний опис алгоритму роботи системи керування для диспетчера підприємства.
  • Керівництво програміста – документ для інженерів та програмістів Замовника з усією інформацією щодо розробки програмного забезпечення проекту АСУ ТП.

Також під час дослідної експлуатації проводиться безкоштовний курс навчання для роботи системи управління для персоналу Замовника. Середній термін тривалості такого курсу – 3 робочі дні. За бажанням клієнт може замовити для своїх співробітників розширений курс навчання в Києві, який дозволить опанувати всі навички для розуміння та самостійної розробки проектів АСУ ТП. Розширений курс навчання проводиться двічі на рік, триває 2 тижні та проводиться на платній основі.

За бажанням, керівники підприємств можуть замовити розширений курс навчання SCADA Trace Mode на своєму виробництві. У цьому випадку навчання повністю прив'язане до технологічних процесів підприємства Замовника. Умова проведення курсів у цьому випадку – мінімальна кількість учнів від 6 осіб.

Будь-яку консультацію з питань навчання, дат та вартості можна отримати за телефоном 096 501-61-11 або e-mail: asu@automatech.com.ua

 

Навчання програмування SCADA
Навчання персоналу автоматизації підприємства
Розширений курс навчання АСУ та SCADA