АСКУЕ

АСКУЕ (Автоматична система комерційного обліку електроенергії) – безперервний процес контролю показників лічильників електроенергії в режимі он-лайн, об'єднаних у локальну мережу з єдиним диспетчерським пунктом, що об'єднує кілька підстанцій.

Для реалізації автоматичної системи комерційного обліку електроенергії (АСКУЕ) не треба винаходити велосипед. Необхідне виконання лише двох умов:

1)  Програмне забезпечення SCADA Trace Mode із вбудованими драйверами більшості лічильників електроенергії;

2)   Досконало володіти інструментарієм SCADA Trace Mode для реалізації проекту АСКУЕ.

АСКУЕ реалізоване за допомогою ПЗ Trace Mode має перевагу в архівуванні необхідних показників обліку електроенергії за будь-який період часу та вибірці даних параметрів для створення офіційних документів, що передаються до контролюючих органів. Також є можливість здійснювати будь-які математичні операції з параметрами та отримувати підсумкові показники за об'єктами, датами, лічильниками, робочою зміною та ін. Вся контрольована та оброблювана інформація може передаватися до спеціалізованих програм бухгалтерії підприємства.

SCADA Trace Mode успішно зарекомендувала себе як продукт, за допомогою якого розробляється АСКУЕ. У послужному списку даної SCADA понад 1000 функціонуючих проектів та весь необхідний набір драйверів електролічильників. У разі потреби можна здійснити написання драйвера для будь-якого електролічильника.

Всі клієнти можуть пройти розширений курс навчання SCADA Trace Mode, на якому у всіх подробицях розкривається тема розробки проекту АСКУЕ та управління підстанцією з диспетчерського пункту в будь-якій точці світу.

Компанія АВТОМАТЕХКОМ більше 10 років проектує та впроваджує АСУ за допомогою SCADA Trace Mode та пропонує розробку АСКУЕ для всіх споживачів електроенергії. Можлива реалізація АСКУЕ спільно з автоматизованою системою комерційного обліку газу та води.

Усі заявки на розробку та впровадження АСКУЕ приймаються на e-mail: asu@automatech.com.ua

 

 

АСКУЕ
Автоматична система комерційного обліку електроенергії (АСКУЕ)
Проектування та впровадження АСКУЕ